Nga Kosova

Udhetime me anije te posacme turistike per ne Lumin e Shales cdo dite te Shtune dhe te Diele nga terminali i trageteve ne Fierze ne ora 11:00.
Udhetimi zgjat rreth dy ore deri ne destinacion kuu do kalojm diten nen mrekulline e lumit te Shales, ushqimin e mire, not dhe ecje pergjate lumit .
Kthimi per ne Fierze ne ora 5:00 pasdite nisja nga Lumi i Shales, arrijme ne Fierze ne ora 7:00
Anija eshte e pajisur me mjetet e shpetimit dhe sigurise, tende mbrojtese nga dielli dhe shiu.

Merni me vete :

Rroba banjo
Krem dielli
Lojra dhe te tjera mjete argetuese.

Cmimi i bletes : 15 euro personi per te dyja drejtimet, nuk perfshihet ushqim.
Bileta blihet online nepermes paypal, gjithmone konfirmo ne nje nga kontaktet e meposhtme per siguri qe udhetimi do te behet.
Tel : +355 68 58 54 169
Whatsapp/viber : +46 73 43 89 437

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close